Monika Chochla

Daj sobie szansę

    W pracy z ludźmi najbardziej kręci mnie błysk w oku oznaczający, że ktoś właśnie odkrył w sobie moc i siłę do pełniejszego życia, oraz że przyjmuje siebie w całości z tym, co w nim silne i wrażliwe.

   Psycholożka, trenerka kompetencji miękkich, coach, terapeutka Racjonalnej Terapii Zachowania i facylitatorka Job Crafting. Od 10 lat pracuję w obszarze rozwijania potencjału i skuteczności w działaniu jako trener i coach, wspierając rozwój takich kompetencji jak: komunikacja, efektywna współpraca w zespole, kreatywne myślenie, elastyczne reagowanie na zmiany, praca z krytykiem
wewnętrznym, rozwój samoświadomości własnej i zaufanie w związku.

  Przeprowadziłam ponad 1900 godzin szkoleniowych oraz ponad 900 indywidualnych konsultacji psychologicznych i coachingowych.
Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego (mgr psychologii), szkoleń I i II stopnia Racjonalnej Terapii Zachowania rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Behawioralnej, Szkoły Trenerskiej Prorozvojovo, Szkoły Profesjonalnego Coachingu i licznych szkoleń wzbogacających warsztat pracy indywidualnej z klientem (Terapia Schematów, Terapia Akceptacji i Zaangażowania, Dialog Motywujący i inne). W 2022 roku rozpoczęłam pięcioletni kurs „Psychoterapia ze szczególnym uwzględnieniem systemowej terapii rodzin” rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne w Fundacji Na Szlaku.

    Prowadzę autorskie warsztaty psychologiczne dla osób wierzących (27 edycji w 4 miastach i online), inspiruję ludzi do życia zaangażowanego pisząc artykuły dla Deon.pl i bloga www.chcemisie.com.pl.

  Prywatnie: ciągle zakochana żona swojego męża, mama dwójki dzieci, początkująca ogrodniczka i zapalona miłośniczka wypraw rowerowych po Polsce i Europie