O nas...

Daj sobie szansę

Jesteśmy psychologami i psychoterapeutami po lub w trakcie szkolenia. Każda z nas pracuje w innym nurcie i specjalizuje się w pomocy w nieco innych trudnościami. Razem tworzymy zespół, w którym jesteśmy w stanie kompleksowo pomóc z większością trudności naszych pacjentów. Kierujemy się kodeksem etycznym towarzystwa, do którego należy. Swoją pracę poddajemy stałej superwizji (tzn. konsultujemy się w razie trudności z niezwykle doświadczonym psychoterapeutą. Każdy psychoterapeuta posiada obowiązek takich konsultacji).

Metody, które stosujemy wyrastają z naszej kompleksowej edukacji. Są oparte na wiedzy wysnutej w dziesiątkach lat doświadczenia i badaniach naukowych. Stawiamy na profesjonalizm. Wiemy, że nasz profesjonalizm to Twoje bezpieczeństwo, a Twoje bezpieczeństwo traktujemy bardzo poważnie.

My naprawdę lubimy pomagać. Cieszy nas każdorazowo, gdy udaje się ulżyć w cierpieniu naszym pacjentom.  Psychoterapia dla nas to nie tylko praca, ale i prawdziwa pasja.

W ramach naszej pracy prowadzimy diagnostykę i terapię:

  • dzieci od 2 roku życia
  • młodzieży
  • dorosłych
  • par 
  •  rodzin

W razie potrzeby ściśle współpracujemy z psychiatrą czy szkołą, np. poprzez wystawienie dokumentu z zaleceniami dla nauczycieli.

Jeśli odczuwasz psychiczne cierpienie daj sobie z nami szansę.

Nasz zespół...

Daj sobie szansę